Wspólne zakupy

Wspólne zakupy

Kupowanie ubrań sprawia Ci trudności? Masz mnóstwo ubrań, ale to nie ułatwia codziennego doboru garderoby? Zakupy ze stylistką pomogą Ci określić, które fasony podkreślają atuty Twojej sylwetki. Ponadto odbywając zakupy stacjonarne ze stylistką, ustalisz, czego brakuje w Twojej szafie.

Zakupy ze stylistką okazją do zmian

Wspólne zakupy to doskonały pomysł na prezent dla samej siebie. Kilka godzin poświęcone na zakupy ze stylistką, może zainspirować Cię do prawdziwej przemiany albo pomóc w uzupełnieniu braków w garderobie. Serdecznie zapraszam na zakupy stacjonarne ze stylistką, podczas których rozwieję Twoje wątpliwości związane z ubiorem i dodam Ci pewności siebie podczas ich wybierania. Wspólne zakupy to początek świetnej przygody! Jeśli szukasz podpowiedzi w zakresie własnego stylu, zakupy stacjonarne ze stylistką to najlepsza inwestycja.Być może często powtarzasz, że nie masz co na siebie włożyć. Ten problem ma wiele osób. Zakupy ze stylistką pomogą Ci w jego rozwiązaniu. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji, ustalimy, na jakich elementach garderoby powinny skoncentrować się wspólne zakupy. Podpowiem Ci, które ubrania warto mieć i pomogę dobrać je do Twojej figury i charakteru. Porozmawiamy o tym, jakie ciuchy lubisz i sprawimy, aby zakupy stacjonarne ze stylistką stały się dla Ciebie źródłem inspiracji i wiedzy na przyszłość. Czasami każdy potrzebuje, żeby ktoś wskazał mu drogę. Wspólne zakupy to właśnie takie wprowadzenie w świat wizerunku.

Być może dotąd nie wiedziałaś, którą odzież powinnaś wybierać. Czułaś się też zagubiona w kwestii łączenia ze sobą poszczególnych elementów stroju. Zakupy ze stylistką są także po to, abyś mogła wreszcie zadać nurtujące Cię pytania. Wspólne zakupy pomogą Ci w nabywaniu tylko tych produktów, w których wyglądasz dobrze i które są Ci potrzebne. Dzięki moim wskazówkom będziesz wiedzieć, w jaki sposób poruszać się po sklepach i nie dać się wyprzedażom. Zakupy stacjonarne ze stylistką to inwestycja w Twój styl. To także sposób na zmniejszenie ilości ubrań, które leżą nieużywane w Twojej szafie.

Zakupy ze stylistką pomogą Ci podejmować trafniejsze decyzje w kwestii ubioru. Dzięki temu w Twojej garderobie będą rzeczy, które do Ciebie pasują. Wspólne zakupy pozwolą nam natomiast ograniczyć ilość nieprzemyślanych nabytków. Dzięki temu, otwierając szafę, znajdziesz w niej ubrania, w których wyglądasz dobrze.

Zakupy stacjonarne ze stylistką pomogą Ci również w nabyciu odzieży, którą łatwo ze sobą łączyć. Przekonaj się, że wspólne zakupy odmienią Twoje spojrzenie na własny styl. Nasze zakupy ze stylistką nauczą Cię kupować mądrze i z radością.
Wspólne zakupy obejmują w swojej ofercie usługę *brafittingu oraz analizę sylwetki. następnie idziemy do sklepów by uzupełnić Twoją garderobę.

Cena 500zł - następna godzina + 150zł
Czas trwania usługi od 1 do 4 godzin.
*W przypadku, gdy klientem jest mężczyzna, pakiet nie obejmuje usług brafitterki i kosztuje 450zł.

Zakupy wspólne