Analiza garderoby

Analiza garderoby

Wiele osób ma pełną szafę ubrań, a mimo to skompletowanie odpowiedniego zestawu odzieży na konkretną okazję sprawia im sporo problemów. Zarówno mężczyznom, jak i kobietom zdarza się bowiem kupować rzeczy, gdy tylko im się spodobają.

Analiza garderoby we Wrocławiu

Podczas zakupów nie myśli się natomiast o tym, czy w ogóle będzie z czym je połączyć albo czy są odpowiednie do sylwetki. Można jednak temu zaradzić. Jeśli też masz problem z dobraniem odpowiedniej ubrań, a Twoja szafa pęka w szwach, przyda Ci się analiza garderoby. Miejscem mojej pracy jest Wrocław, jako doświadczona stylistka powiem Ci, jaką masz sylwetkę i jakie ubrania do niej pasują. Przejrzę też z Tobą szafę i podpowiem, co warto w niej zostawić.

Analiza garderoby pozwoli określić, jakie kroje i kolory pasują do Ciebie i Twojej sylwetki. Dzięki mojej pomocy łatwiej uporządkujesz rzeczy i znajdziesz przestrzeń na nowe, bardziej odpowiednie. Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest Wrocław, chętnie pomogę Ci zadbać o wizerunek od podstaw. Działam także poza tym miastem. Zachęcam więc do kontaktu osoby z różnych stron Polski.

Analiza garderoby to sposób na nowe zdefiniowanie własnego stylu. Osobista stylistka podpowie Ci, w jaki sposób zadbać, aby był on spójny i dopasowany do Twojej urody. Nauczy też, w jaki sposób kompletować zestawy ubrań na co dzień i od święta. Poza tym, że zostanie wykonana analiza garderoby, otrzymasz także wskazówki, co powinnaś kupić, aby uzupełnić braki w swojej szafie.

Jeśli jesteś ciekawa, ile może trwać taka analiza garderoby, to wiedz, że najczęściej zajmuje ona od jednej do trzech godzin. Czas w dużej mierze zależy od ilości rzeczy, które posiadasz, i które będziemy przeglądać. Chcę, abyś po spotkaniu ze mną doskonale wiedziała, jakie ubrania do Ciebie pasują i czuła się dobrze ze swoim nowym wizerunkiem. Wrocław jest miastem, pełnym inspiracji modowych i wizerunkowych, warto więc skorzystać z moich usług i odnaleźć swój własny styl. Analiza garderoby to także nauka tego, w jaki sposób konsekwentnie dobierać ubrania i nie tracić pieniędzy na rzeczy, których i tak nie będziesz nosić.

Wrocław to duże miasto, w którym możesz dostać unrania w każdym kolorze, fasonie, deseniu czy stylu. Tym bardziej warto mieć podstawową wiedzę na temat tego, jak się dobrze ubrać. Nauka podczas przeglądania własnej garderoby to najlepszy sposób, by trwale uświadomić sobie, jakie ubrania do Ciebie pasują. Zapraszam do korzystania z moich usług na terenie Wrocławia, jak i poza nim.

Cena 300zł
Czas trwania usługi od 1 do 3 godzin.

Analiza Wrocław